معافیت از خدمت سربازی 2000 فرزند مددجو

0 542

مدیر کل حمایتهای اجتماعی کمیته امداد

در خصوص معافیت سربازی دانش آموزان و دانشجویان مددجو گفت: یکی از موضوعات سربازی است. در حال بررسی هستیم که افرادی که ظرف دو سال گذشته از طریق معافیت مددجو اقدام کرده اند و معاف شدند در حال حاضر در چه شرایطی هستند. چرا که هدف از معافیت سربازی افراد این است که در خدمت خانواده باشند. اینگونه نباشد که پس از گرفتن معافیت هیچ سودی برای خانواده نداشته باشند.

وی افزود: برای امسال 4754 نفر از خدمات ما در این زمینه بهره مند می شوند. از این تعداد 2096 نفر به علت فوت پدر یا طلاق خانواده کارت معافیت را دریافت کردند.

همچنین بخوانید:  آخرین مقالات مشاوره سربازی را بخوانید.

ایشان در ادامه گفتند:

امسال برای اولین بار در بودجه، مبلغ 10 میلیارد تومان اعتبار جهت کمک به 50 هزار سالمند و جهت نو عروسان کارتهای هدیه برای تهیه جهیزیه از طریق فروشگاه های اتکا در نظر گرفته شده است.

مجید زارع فرد گفت:

وجه نقد به کمیته امداد استانها داده می شود. تاکید بر این است که فرد مددجو در انتخاب کالا یا وجه نقد مختار باشد. به برخی از مددجویان علاوه بر کالا، وام نیز تحت عنوان وام معیشتی تا سقف 5 میلیون تومان پرداخت می شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: