معافیت ۸۱ ورزشکار قهرمان از سربازی

0 234

ورزشکارانی که موفق به اخذ مدال در مسابقات بین المللی شده باشند می توانند از تسهیلاتی همچون امریه سرباز قهرمان و یا معافیت از سربازی ویژه ورزشکاران بهره مند شوند. این تسهیلات به منظور حمایت از  قهرمانان کشورمان در نظر گرفته شده است.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

معافیت ۸۱ ورزشکار قهرمان از سربازی

بر اساس اعلام دفتر امور مشترک فدراسیون ها، هشتاد یک نفر از قهرمانان توانستند معافیت از سربازی بگیرند. این ورزشکاران شامل قهرمانان بازی های آسیایی جاکارتا و  قهرمانان رقابت های جهانی می شوند.

به گزارش باران مشاوره و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فرمانده کل قوا با درخواست وزیر ورزش موافقت کرد. آقای سلطانی فر درخواست کرده بود تا قهرمانان بازی‌های آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی از انجام سربازی معاف شوند.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
مرکز مشاوره تلفنی باران امروز تعطیل است. شما می توانید با مطالعه مقالات و دیدگاه های سایت، پاسخ بسیاری از سوالات خود را بیابید.

امریه ویژه قهرمانان

دفتر امور مشترک فدراسیون های معاونت قهرمانی در ادامه اعلام کرد تا کنون سی و پنج نفر از قهرمانان ورزشی در طرح امریه سرباز-قهرمان در حال سپری کردن سربازی خود هستند. در طرح سرباز قهرمان، ورزشکار خدمت سربازی را در فدراسیون های ورزشی سپری می کند.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: