معافیت ۸۱ ورزشکار قهرمان از سربازی

0 304

ورزشکارانی که موفق به اخذ مدال در مسابقات بین المللی شده باشند می توانند از تسهیلاتی همچون امریه سرباز قهرمان و یا معافیت از سربازی ویژه ورزشکاران بهره مند شوند. این تسهیلات به منظور حمایت از  قهرمانان کشورمان در نظر گرفته شده است.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

معافیت ۸۱ ورزشکار قهرمان از سربازی

بر اساس اعلام دفتر امور مشترک فدراسیون ها، هشتاد یک نفر از قهرمانان توانستند معافیت از سربازی بگیرند. این ورزشکاران شامل قهرمانان بازی های آسیایی جاکارتا و  قهرمانان رقابت های جهانی می شوند.

به گزارش باران مشاوره و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فرمانده کل قوا با درخواست وزیر ورزش موافقت کرد. آقای سلطانی فر درخواست کرده بود تا قهرمانان بازی‌های آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی از انجام سربازی معاف شوند.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

امریه ویژه قهرمانان

دفتر امور مشترک فدراسیون های معاونت قهرمانی در ادامه اعلام کرد تا کنون سی و پنج نفر از قهرمانان ورزشی در طرح امریه سرباز-قهرمان در حال سپری کردن سربازی خود هستند. در طرح سرباز قهرمان، ورزشکار خدمت سربازی را در فدراسیون های ورزشی سپری می کند.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: