مهلت ارسال مدارک امریه شرکت های دانش بنیان

افراد کلیدی شرکت های دانش بنیان، در شرکت خودشان خدمت می کنند

0 952

طرح سرباز فناور مختص مشمولانی است که در شرکت های دانش بنیان فعالیت می کنند. افرادی که دارای سابقه فعالیت در شرکت های دانش بنیان هستند، می توانند مدت خدمت سربازی خود را به عنوان امریه در شرکت خود سپری کنند. استفاده از تسهیلات امریه شرکت های دانش بنیان دارای شرایط است که در خبر به آن می پردازیم.

مهلت ارسال مدارک امریه شرکت های دانش بنیان

به گزارش ایرنا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مشمولان متقاضی تسهیلات نظام وظیفه تخصصی که تاریخ اعزام به خدمتشان اول تیر ماه سال 1398 است و همچنین در سامانه سینا ثبت نام انجام داده اند، در صورت تمایل به استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان (22 ماه خدمت در شرکت دانش بنیان) فقط تا پایان 14 اردیبهشت ماه می توانند اقدام کنند. این دسته از افراد تا تاریخ ذکر شده فرصت دارند تا برگ اعزام به خدمت خود را از طریق سامانه سرباز فناور ارسال کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

تسهیلات نظام وظیفه برای صاحبان شرکت های دانش بنیان

نا گفته نماند تسهیلات نظام وظیفه تخصصی از سال گذشته آغاز گرده است. این تسهیلات به شکل اعزام نیروهای وظیفه مامور در شرکت های دانش بنیان می باشد. همچنین با توجه به این تسهیلات افرادی که بنیانگذار یا افراد کلیدی شرکت های دانش بنیان هستند و مشمول خدمت نظام وظیفه می باشند، در صورت تایید شرایط لازم می توانند پس از گذراندن دوره آموزشی سربازی، ما بقی خدمت سربازی خود را در شرکت خود سپری کنند. مدت خدمت سربازی به عنوان امریه در شرکت های دانش بنیان جدای از آموزشی 22 ماه می باشد.

شرایط امریه شرکت های دانش بنیان

مشمولانی می توانند از تسهیلات امریه شرکت های دانش بنیان بهره مند شوند که حداقل از سوابق بیمه وی در شرکت دانش بنیان سه ماه گذشته باشد. همچنین با توجه به امتیازبندی بهره مندی دانش آموختگان برتر فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی حداقل باید 60 امتیاز را کسب کنند.

مشمولان برای استفاده از این تسهیلات باید در سامانه سینا تقاضای خود را ثبت کنند. بعد از احراز شرایط، حداقل 45 روز قبل از تاریخ اعزام به خدمت، برگ اعزام به خدمت خود را برای مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان از طریق سامانه ارسال کنند.

شرایط امریه در وزارتخانه و نهادهای دولتی

علاوه بر شرکت های دانش بنیان، وزارتخانه و سایر نهادهای دولتی نیز دارای سهمیه امریه سربازی هستند. این سهمیه با توجه به نیاز این نهاد ها هر ساله مشخص می شود. مرکز مشاوره سربازی باران برخی از این مراکز به همراه شرایط پذیرش امریه آنها را در قالب جدول زیر برای شما آماده کرده است.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: