پایان مهلت مشمولان غایب برای خرید خدمت سربازی تا پایان سال 97

0 833

مشمولانی که بیش از 8 سال غیبت دارند تا پایان سال 97 به منظور بررسی وضعیت خود و پرداخت جریمه غیبت و خرید خدمت سربازی به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنند.

سرهنگ سارانی در خصوص دانشجویانی که معافیت تحصیلی دارند و تحصیلات خود را به اتمام نرساندند یا تا پایان شهریور 96 از تحصیل انصراف داده یا اخراج شدند اینگونه بیان کرد:

با توجه به تغییرات مربوط به قوانین دانشجویان انصرافی، این عزیزان از تاریخ فراغت از تحصیل در مقطع قبلی غایب محسوب می شوند. در صورتی که غیبت ایشان تا پایان سال 97 به بیش از 8 سال برسد شامل قانون خرید خدمت سربازی در سال جاری می شوند و می توانند جهت خرید خدمت سربازی خود اقدامات لازم را انجان دهند.

همچنین بخوانید: مراحل اخذ معافیت تحصیلی

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: