نحوه خروج از کشور بازیکنان مشمول سربازی برای لیگ قهرمانان آسیا

0 623

بازیکنان تیم های باشگاهی معتبر که مشمول خدمت سربازی شده اند و گاهی لازم است برای مسابقات به خارج از کشور اعزام شوند، به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت و  مشخص نبودن وضعیت خدمت سربازیشان قطعا با مشکل مواجه خواهند شد.

برای حل مشکل لازم است باشگاه ها اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهند. تصمیمات سازمان نظام وظیفه نیز در این مورد راهگشاست.

امکان خروج از کشور ورزشکاران مشمول

به گزارش باران مشاوره به نقل از برنا، مشمولان ورزشکار عضو تیم های باشگاهی برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، مشکل خروج از کشور ندارند.

رئیس سازمان ظیفه عمومی ناجا گفت: وزارت ورزش و جوانان درخواست خود را برای خروج موقت برخی از بازیکنان مشمول باشگاه هایی که به مسابقات گروهی جام باشگاه های آسیا در کشور قطر اعزام می شوند، به سازمان نظام وظیفه اعلام کرده است.

تیم هایی که به مسابقات اعزام می شوند:

  • پرسپولیس
  • استقلال
  • سپاهان
  • شهر خودروی مشهد

همکاری سازمان نظام وظیفه با باشگاه ها

سردار تقی مهری افزود: سازمان نظام وظیفه ناجا وضعیت خدمتی مشمولان را به دقت بررسی کرده و مجوز خروج از کشور آن ها برابر مقررات قانون خدمت وظیفه عمومی، در تاریخ 20 شهریورماه سال جاری صادر شده است.

این سازمان برای قدرتمند حاضر شدن تیم های باشگاهی کشور در مسابقات آسیایی، بیشترین همکاری را با باشگاه های شرکت کننده انجام می دهد.

کلیه باشگاه هایی که دارای بازیکن مشمول هستند، باید در اسرع وقت برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و دریافت مجوزهای لازم از سازمان وظیفه عمومی اقدام کنند. به این ترتیب در ادامه فعالیت های ورزشی به خصوص در بازی های بین المللی با مشکلات خروج از کشور مواجه نخواهند شد.

باران مشاوره به شما توصیه می کند از شرایط معافیت سربازی برای ورزشکاران مطلع شوید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: