پذیرش سربازی در هیئت علمی دانشگاه

0 798

خبر خوب برای فارغ التحصیلان دانشگاهی این است که می توانند خدمت نظام وظیفه سربازی خود را به عنوان هیئت علمی دانشگاه انجام دهند. اطلاعات تکمیلی در مورد پذیرش سربازی در هیئت علمی دانشگاه در ادامه برای شما آماده شده است.

همچنین بخوانید: راه های اخذ را اینجا بخوانید.

در فراخوان جذب سرباز هیات علمی شهریور 97 عده زیادی هستند که تمایل دارند در خصوص رشته های مورد نیاز اطلاعاتی داشته باشند. پذیرش سربازی در هیئت علمی دانشگاه در هفت رشته برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد جذب صورت می گیرد. مشمولان در صورت جذب می توانند خدمت سربازی خود را به عنوان هیات علمی سپری کنند.

پذیرش سربازی در هیئت علمی دانشگاه در چه دانشگاه هایی صورت می پذیرد؟

در میان دانشگاه ها، دانشگاه هنر اسلامی تبریز در این دوره از جذب پرچمدار است. این دانشگاه در رشته های فرش، هنر اسلامی، فناوری اطلاعات، موسیقی، هنرهای رایانه ای و عکاسی پذیرش دارد. هم چنین دانشگاه خلیج فارس نیز فقط در رشته پژوهش و هنر جذب دارد.

  • عکس زیر حاوی اطلاعات دانشگاه هاست.

سربازی در هیئت علمی دانشگاه باران مشاوره 70703025 021

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: