پنج مهارت جدید سربازی

سربازان پنج مهارت جدید در سربازی یاد می گیرند

0 2,258

در سال های اخیر خدمت سربازی بسیار هدفمند تر از گذشته برگزار می شود. در همین راستا سازمان نظام وظیفه دوره های آموزشی مختلفی را برای سربازان تدارک دیده است. بر این اساس پنج مهارت جدید در سربازی به مشمولان ارائه می شود.

برای ارائه پنج آموزش عمومی به تمامی سربازان

به گزارش باران مشاوره و به نقل از نصف جهان، سردار کمالی مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح از آموزش مهارت های جدید به سربازان خبر داد. با مشارکت ستاد کل نیروهای مسلح و دیگر دستگاه ها قرار بر این شد که پنج نوع آموزش دیگر به سربازان داده شود. این آموزش ها بر اساس نیازسنجی های انجام شده تعیین شده است.

5 آموزش جدید سربازان

  1. امداد و نجات و کمک های اولیه
  2. کسب و کار
  3. آموزش های مالی و اقتصادی
  4. مواجهه با فضای مجازی و نحوه صحیح استفاده از فضای مجازی
  5. مهارت های زندگی

مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح در ادامه گفت: تمامی سربازان باید این مهارت ها را سپری کنند. این آموزش ها در زندگی سربازان و آینده آنها بسیار موثر است.

240 هزار سرباز آموزش های جدید را می گیرند

بر اساس گفته های سردار کمالی در سال 98، در دوره امداد و نجات 200 هزار سرباز و در آموزش های مربوط به کسب و کار، مهارت های زندگی و فضای مجازی 40 هزار سرباز آموزش دیده می شود. این آموزش ها در 40 مرکز آموزشی در ۱۶ استان برنامه های آموزشی اشاره شده را اجرایی و عملیاتی می کنند.

همچنین بخوانید: دوره آموزشی سربازی

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: