پوشش بیمه سربازان تا یک سال پس از اتمام خدمت

0 377

طبق فرمایشات رهبری تکریم سرباز و ارائه خدمات ویژه به حافظان امنیت و آسایش کشور باید روز به روز مطلوب تر گردد. یکی از خدماتی که تمام سربازان به آن نیاز ضروری دارند خدمات درمانی و حمایت های مالی و پزشکی است.

ستاد کل نیروهای مسلح در نظر دار طی طرحی خدمات درمانی ویژه ای به سربازان و خانواده های آنان ارائه دهد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

مجوز ستاد کل برای ارائه خدمات درمانی ویژه به سربازان

به گزارش باران مشاوره به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امید نوروزی رییس بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح گفت: با کارهای کارشناسی انجام شده و و مجوزهایی که از ستاد کل نیروهای مسلح دریافت کردیم از این پس به سربازان و خانواده های آنان خدمات درمانی ویژه ای ارائه خواهیم داد.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

پوشش بیمه سربازان تا یک سال پس از اتمام خدمت

از ابتدای سال ۱۴۰۰ اگر سربازی حین خدمت دچار بیماری صعب العلاج شود خود و خانواده اش تا یکسال پس از اتمام خدمت از خدمات بیمه ای بهره مند خواهند شد. این خدمات ویژه در راستای فرمان رهبر که همواره بر گرامیداشت سربازان تاکید دارند انجام می شود.

نیروهای مسلح چیزی به نام سقف درمان ندارد

در قانون بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح چیزی به نام سقف درمان وجود ندارد و حداکثر نیازهای سربازان تحت پوشش قرار خواهد گرفت. بیماری های صعب العلاج مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است و هر روز بیماری جدیدی به لیست بیماری های صعب العلاج تحت پوشش بیمه خدمات درمانی سربازان اضافه می شود.

۸۰ بیماری جدید به بسته خدماتی نیروهای مسلح اضافه شد

در سال ۹۹ حدود ۸۰ بیماری جدید به بسته درماتی بیمه نیروهای مسلح اضافه شده و با تحقیق و ارزیابی های در حال انجام این تعداد همچنان افزایش می یابد. در آینده نزدیک تمامی بیماری های پرهزینه و صعب العلاج به لیست خدمات بیمه ای نیروهای مسلح اضافه خواهد شد و خدمات رسانی به سربازان به بهترین نحو انجام می شود.

نحوه اضافه کردن مدت بیمه سربازی به سابقه بیمه

کلیه اعزامی های بعد از سال ۱۳۵۸ می توانند با مراجعه به محل آخرین شعبه پرداخت حق بیمه خود مراحل زیر را انجام داده و بیمه سربازی خود را به سابقه بیمه خود اضافه کنند.

  • ابتدا به سازمان تامین اجتماعی درخواست دهید.
  • حق بیمه خود در دوران خدمت را پرداخت نمایید.
  • تاییدیه سازمان تامین اجتماعی را بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله نحوه اضافه کردن مدت سربازی به سابقه بیمه را بخوانید.

توجه داشته باشید برای انجام این کار باید دوسال قبل از سربازی سابقه بیمه داشته باشید و بعد از خدمت هم مجددا بیمه شوید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: