آغاز چهاردهمین مرحله جذب امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

0 691

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات چهاردهمین مرحله جذب نیروی امریه سربازی را آغاز می کند. اطلاعیه جذب امریه در چند استان کشور را در خبرهای قبلی منتشر کرده ایم. در این خبر فهرست کاملی از استان های پذیرنده امریه و میزان ظرفیت پذیرش آن ها را در رشته های مختلف به اطلاع متقاضیان می رسانیم.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش باران مشاوره به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهاردهمین مرحله جذب نیروی امریه این وزارتخانه آغاز می شود. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات چهاردهمین مرحله جذب نیروهای امریه خود را از ساعت ۱۰ صبح ۲ اسفند تا ۱۰ صبح ۹ اسفند ۱۳۹۹ انجام می دهد.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

ثبت نام امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

فارغ‌التحصیلان دانشگاهی کشور می توانند به سامانه جذب امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات https://amrieh.ict.gov.ir مراجعه کنند و در خوشه‌های تخصیصی ستاد کل نیروهای مسلح در سطح تهران و مراکز استان‌ها اقدام کنند.

جدول زیر میزان پذیرش نیروهای امریه وزارت ارتباطات در هر استان را نشان می دهد.

ردیفاستان/واحد سازمانمهندسی برق گرایش مخابراتمهندسی برق همه گرایش ها مهندسی کامپیوترامنیت فضای سایبری فناوری اطلاعاتحقوقاقتصادعلوم اجتماعیجمع درخواست های استان
۱اردبیل۰۰۰۰۰۱۰۰۱
۲اصفهان۱۰۱۱۱۰۱۱۶
۳البرز۱۱۱۰۲۰۰۰۵
۴ایلام۳۰۳۰۳۰۰۰۹
۵آذربایجان شرقی۱۰۰۰۰۰۰۰۱
۶آذربایجان غربی۰۰۱۱۱۱۰۰۴
۷بوشهر۰۰۰۰۰۰۰۰۰
۸تهران۱۰۱۰۱۰۱۰۱۰۱۰۱۰۱۰۸۰
۹چهارمحال و بختیاری۲۲۲۱۲۱۱۱۱۲
۱۰خراسان جنوبی۰۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۱خراسان رضوی۰۰۳۰۰۰۰۰۳
۱۲خراسان شمالی۰۰۰۱۰۰۱۰۲
۱۳خوزستان۱۱۱۱۱۱۱۱۸
۱۴زنجان ۱۱۱۱۱۰۰۰۵
۱۵سمنان۱۱۱۱۱۱۱۱۸
۱۶سیستان بلوچستان۰۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۷فارس ۲۰۳۰۰۰۰۰۵
۱۸قزوین۰۰۰۰۰۱۰۰۱
۱۹قم۲۰۲۱۲۱۱۱۱۰
۲۰کهکیلویه و بریراحمد۰۲۲۰۲۰۰۱۷
۲۱کردستان۳۳۱۰۰۰۱۰۸
۲۲کرمان۱۰۰۱۰۰۰۰۲
۲۳کرمانشاه۳۰۲۰۰۱۰۰۶
۲۴گلستان۳۱۲۲۳۱۰۰۱۲
۲۵گیلان۲۰۲۱۱۰۰۰۶
۲۶لرستان۱۰۱۰۰۰۰۰۲
۲۷مازندران۱۰۳۰۰۰۰۰۴
۲۸مرکزی۲۱۱۱۱۱۰۱۸
۲۹هرمزگان۰۰۱۰۰۰۱۱۳
۳۰همدان۰۰۰۰۰۰۰۰۰
۳۱یزد۱۰۱۱۲۱۱۱۸
۳۲ستاد| امور استان ها ۰۰۰۰۰۰۰۰۰

هداف امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

پیشرفت گستره فناوری اطلاعات و تکنولوژی بسیار سریع است. فاصله گرفتن از حوزه عملیاتی برای فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات هزینه زیادی دارد و یک مشکل تلقی می شود. دوران دو ساله خدمت می تواند این فاصله را ایجاد کند.

برای رفع این مشکل، فارغ التحصیلان می توانند سربازی خود را به صورت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بگذرانند و این گونه به کسب تجربه بیشتر بپردازند.

در امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افراد فعال و خلاق در زمینه تکنولوژی به کار گرفته می شوند تا به توسعه و ارتقای فناوری نظامی و خصوصی کشور کمک شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: