طرح گذراندن خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی

سردار کمالی: هنوز طرح گذراندن خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی تصویب نشده است

0 669

مشمولان خدمت سربازی، قبل از اعزام به خدمت به دنبال ایجاد شرایطی هستند تا بتوانند خدمت سربازی آسان تر و پر بازدهی را داشته باشند. مشمولانی که دارای تحصیلات عالی هستند می توانند از بعصی از تسهیلات خدمت سربازی مانند اخذ پروژه به منظور کسری خدمت یا سرباز امریه استفاده کنند. بر اساس قانون خدمت سربازی، در حال حاضر پذیرش امریه سربازی در وزارتخانه ها، سازمان ها، اداره های دولتی، ذانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان مهیا شده است. علاوه بر موارد فوق این روزها طرح گذراندن خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی بسیار خبر ساز شده است.

توضیحات سردار کمالی در خصوص اجرای طرح گذراندن خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی

بنا بر صحبت های سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح، طرح گذراندن خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی هنوز به تصویب نرسیده است. سردار کمالی در ادامه افزود: در صورتی که این طرح به تصویب برسد نیز سهمیه اش بسیار محدود خواهد بود.

زمان اجرایی شدن طرح گذراندن خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی

سردار کمالی در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر قابلیت اجرای این طرح وجود نداردو ممکن است پس از اعلام این خبر حساسیت های بوجود آید لذا از مسئولان محترم تقاضا می‌شود که اظهار نظر در مورد خدمت سربازی را به تصمیم نیروهای مسلح و تصویب نهایی آن موکول کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: