یازدهمین دوره جشنواره جوان سرباز برگذار شد

0 705

با تدابیر نیروهای مسلح، هر ساله به منظور تجلیل از سربازان، جشنواره جوان سرباز برگزار می شود. امسال نیز با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح برگزاری و میزبانی این جشنواره به نیروی هوایی ارتش محول گردید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

سربازی فضای خوبی برای کسب تجربه است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امیر مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در حاشیه یازدهمین جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر (ع)، گفت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که میزبان یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) باشد که با تدبیر ستاد کل نیرو های مسلح هر ساله برگزار می گردد. این جشنواره با هدف تکریم جایگاه امر مقدس سربازی و در 10 محور برای انتخاب سربازان نمونه کشور برگزار شده است.

امیر مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش بیان کرد: با توجه به اینکه امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است نام جشنواره به چهل سال استمرار و مهارت آموزی مزین شده است. بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص مهارت آموزی و آشنایی سربازان با ارزش های انقلاب اسلامی و آموزش های مفید برنامه های ویژه ای طراحی و اجرا گردیده است.

امیر مهدی هادیان گفت: این جشنواره به صورت مجزا در یگان های ارتش برگزار شده است. امروز منتخبین نیرو به عنوان الگو در سطح ارتش و نیرو های مسلح جمهوری اسلامی معرفی شدند. این جشنواره نشان دهنده این است که جوانان در دوران سربازی در بستری که در نیرو های مسلح فراهم است می توانند استعداد های خود را بروز و به عرصه عمل رسانند.

امیر هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در پایان گفت: سربازان در ارتقا نیروی دفاعی نیرو های مسلح نقش اصلی را ایفا می کنند. جوانانی که به سربازی نیامدند بدانند که دوران سربازی فضای بسیار خوبی برای کسب تجربه است که بعد از پایان دوران سربازی برای افراد مفید خواهد بود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: