بیش از 2000 نفر در حوزه های صنعتی امریه شده اند

0 533

پذیرش امریه می تواند در تحکم ارتباط بین صنعت، جامعه، دانشگاه و سازمان های دیگر نقش اساسی داشته باشد. به میزانی که ارتباط صنعت با دیگر ارگان ها تقویت شود به تعداد امریه های جذب شده نیز افزوده می شود. این ارتباط متقابل زمینه پیشرفت روزافزون علمی و صنعتی کشور را فراهم خواهد کرد.

تدوین طرح تحول ارتباط جامعه و صنعت

به گزارش باران مشاوره و به نقل از تسنیم، طرح تحول ارتباط جامعه و صنعت تدوین شد. محمد سعید سیف، مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم با معاون پژوهشی وزارت علوم در نشست خبری مجازی شرکت کرد.

رشد ارتباط صنعت و دانشگاه

سیف گفت: در چند دهه گذشته شاهد رشد ارتباط صنعت و دانشگاه بودیم. این انتظار می رود تا دانشگاه ها به کارها و فعالیت های پژوهشی و اجتماعی بپردازد.

بر این مبنا طرح تحول ارتباط جامعه و صنعت را تدوین کردیم. برای افزایش مهارت آموزی اعضای هیئت علمی نیز اقدامی صورت دادیم. در حال حاضر 40 دانشگاه به هدایت شغلی و مهارت آموزی دانشجویان مشغول هستند.

شما می توانید در بخش اخبار سربازی باران مشاوره، از آخرین اخبار تغییرات در قوانین خدمت سربازی مطلع شوید.

2000 نیروی امریه ارتباط دانشگاه با صنعت

وی افزود: یکی از اهداف ما در دانشگاه ها مأموریت گرایی است. دانشگاه ها به بررسی مسائل محیط و استان خود می پردازند و برای رفع آن ها اقدامات لازم را انجام می دهند. بیشتر از 2000 نفر در حوزه امریه های ارتباط دانشگاه با صنعت جذب دانشگاه شدند. این افراد به توسعه فعالیت های تقاضا محور پرداختند.

امضای قرارداد با وزارت نفت و دفاع

سیف خاطرنشان کرد: تعداد 13 قرارداد با وزارت نفت و دفاع در چند هفته گذشته به امضا رساندیم. براساس آن قراردادها مقرر است دانشگاه برای رفع مشکلات وزارتخانه اقدام کند. لازم است در این بخش اعضای هیئت علمی مرتبط با صنعت را شناسایی و آن ها را تشویق کنیم. ضمناً ضرورت دارد که بخش شبکه سازی رخ دهد.

شرایط عمومی پذیرش امریه سربازی

 • نداشتن غیبت سربازی
 • داشتن یکی از شروط زیر:
 • متأهل بودن
 • از خانواده ایثارگران یا شهدا بودن
 • تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی بودن
 • سرپرست خانواده بودن
 • معاف از رزم بودن
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: