افزایش حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد

0 869

مدتی است که در خصوص افزایش حقوق سربازان بر اساس قانون بسیار شنیده اید. اکنون سردار کمالی خبر خوشی را در خصوص افزایش حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد را اعلام کرد. همچنین چندی پیش مقرر شد فرزندان کارکنان دولت که در زمان جنگ در مناطق عملیاتی اشتغال داشتند بتوانند از کسری خدمت سربازی بهره مند شوند. اما با گذشت مدتی هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

افزایش حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد

سردار کمالی همچنین درباره حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی این گونه بیان کرد: حقوق سربازان متاهل که تحت پوشش کمیته امداد می باشند باید افزایش پیدا کند. بر این اساس میزان حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد ۷۰ درصد حداقل حقوق کارکنان دولت تعیین گردید. پس میزان تقریبی حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد نزدیک به ۹۰۰ هزار تومان در ماه خواهد بود که ان شاءالله به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید.

همچنین بخوانید: معافیت ماده ۶ بهزیستی

حل مشکل کسر خدمت سربازی فرزندان کارکنان دولت

به گزارش فارس، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با هدف بررسی و رسیدگی به مصوبه کسر خدمت فرزندان کارکنان دولت در مناطق عملیاتی و امنیتی در زمان جنگ به میزارن ۵۰ درصد سوابق جلسه ای بین اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج برگزار گردید.

در این جلسه ابهامات موجود در مصوبه سوابق ایثارگری کارکنان دولت بررسی و برطرف گردید. در این جلسه مقرر شد که محاسبه کسر خدمت کارکنان دولت با معرفی افراد واجد الشرایط از سوی وزارتخانه ها فورا انجام شود و تمام موانع در این خصوص برطرف شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: