امریه سربازی در دانشگاه ارومیه

دانشگاه ارومیه شرایط مورد نیاز خود برای امریه سربازی در سال 98 را اعلام کرد

0 1,135

همانطور که چند روز قبل قول داده بودیم امریه های سربازی تا پایان سال 98 را در کوتاه ترین زمان اعلام می کنیم، امروز می خواهیم در مورد امریه دانشگاه ارومیه برای پایان سال 98 به شما اطلاع رسانی کنیم، پس تا انتهای خبر همراه ما باشید تا از شرایط تخصصی امریه این دانشگاه مطلع شوید.

اطلاعیه امریه سربازی دانشگاه ارومیه

به گزارش باران مشاوره به نقل از سایت دانشگاه ارومیه، این واحد دانشگاهی در راستای پشتیبانی و تقویت فعالیت های پژوهشی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی، هماهنگی لازم با ستاد کل نیروی های مسلح به منظور جذب سرباز به صورت امریه را انجام داده است.

در این راستا دانشگاه ارومیه با توجه به قوانین سازمان وظیفه و سهمیه اختصاصی که به این دانشگاه داده شده است، به یک نفر نیرو به صورت امریه سربازی نیاز دارد. از شروطی که دانشگاه ارومیه برای امریه قرارداده حداقل مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای تخصصی در رشته های زیر است:

رشته های مورد نیاز امریه دانشگاه ارومیه

  • مدیریت فناوری– تجاری سازی فناوری ( مقطع ارشد و دکترا)
  • دکترای تخصصی دامپزشکی در رشته های علوم بالینی
  • مدیریت بازرگانی(مقطع ارشد و دکترا)

مشمولانی که تاریخ اعزام آنها 98/12/01 است و دارای تحصیلات در رشته های بالا هستند می توانند برای ثبت نام در امریه دانشگاه ارومیه تا تاریخ 98/09/29 با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به ثبت نام و ساماندهی اقدام نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: