امریه سرباز طلبه آشنا به کامپیوتر 98

فراخوان جذب سرباز طلبه آشنا نرم افزارهای کامپیوتری در روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه اعلام شد

0 790

امریه سربازی فقط مختص فارغ التحصیلان دانشگاهی نیست بلکه سرباز طلبه ها نیز می توانند از این تسهیلات استفاده کنند. یکی از مراکز امریه گیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه است. در ادامه به شرایط امریه روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه در سال 98 می پردازیم.

 روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه امریه می گیرد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از رسا، طلاب مشمول خدمت سربازی که به نرم افزار های رایانه ای و کار با رایانه آشنایی دارند می توانند خدمت سربازی خود را در این مرکز سپری کنند. بدیهی است که طلاب سرباز برای پذیرش امریه باید شرایط عمومی و اختصاصی مرکز مدیریت حوزه علمیه را داشته باشند. طلاب با پذیرش این امریه می توانند از مزایایی همچون کمک هزینه، محیط کاملا طلبگی، و … بهره مند شوند.

شرایط عمومی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه برای امریه طلاب

 • طلبه بودن و ملبس بودن به لباس مقدس روحانیت
 • آشنایی کافی کار با رایانه
 • آشنایی کافی کار با نرم افزارهای اداری
 • تعهد حداقل یکسال کار در مرکز

طلاب باید با چه نرم افزارهایی آشنایی داشته باشند؟

آشنایی تخصصی با نرم افزارهای گرافیکی از جمله موارد زیر جز شروط اصلی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه برای پذیرش امریه است.

 1. طراحی لوگو
 2. طراحی پوستر
 3. طراحی بنرتبلیغاتی
 4. طراحی لیبل
 5. ساخت کلیپ
 6. تدوین فیلم
 7. تدوین عکس فتوشاپ

طلاب مشمول واجد شرایط فرصت دارند تا روز دوشنبه مورخ 98/10/20 رزومه خود را به آیدی @ismcir در پیام رسان ایتا ارسال کنند. پس از بررسی رزومه های ارسال شده با متقاضییان تماس گرفته خواهد شد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: