تمدید مهلت معافیت های موقت پزشکی و کفالت در مازندران

0 690

بیماری کرونا باعث شده مراکز درمانی نسبت به ماه های قبل شلوغ تر باشند. این شلوغی باعث شده گاها وقت کمیسیون های پزشکی به تاخیر بیفتد. علاوه بر این بسیاری از مشمولان ترجیح می دهند در منزل بمانند و کمتر به مراکز درمانی رجوع کنند.

با توجه به این موارد سازمان نظام وظیفه تصمیم گرفته است تا در راستای حفظ سلامت شهروندان در استان مازندران معافیت های موقت را تمدید کند.

مهلت معافیت‌ های موقت پزشکی و کفالت در مازندران تمدید شد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، سرهنگ وحید بریمانی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران از مساعدت و همکاری این سازمان با گروهی از مشمولان خبر داد.

بدین ترتیب مشمولانی غیر غایبی که تا انتهای اسفند 98 معافیت موقت پزشکی و یا معافیت موقت کفالت داشته اند نیاز نیست نگران باشند. معافیت موقت این افراد تا اول اردیبهشت سال نود و نه تمدید خواهد شد.

لازم به ذکر است در این مدت باز هم به درخواست مشمولان در این زمینه رسیدگی خواهد شد و تمدید معافیت موقت اجباری نیست.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: