لزوم توجه به تخصص و تحصیلات مشمولان سربازی

0 474

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایرنا، معاون هماهنگ کننده ناجا سردار محمدعلی نوری نژاد در همایش معاونان و روئسای مراکز وظیفه عمومی استان های سراسر کشور گفت: سپاه، ارتش و نیروی انتظامی باید برای تامین نیروی انسانی، اقدام لازم را در ارتباط با مشمولان غایب انجام دهند.

سردار نوری نژاد گفت: باید برای مشمولان، خدمت سربازی را خوشایند کنیم. خوشایندسازی سربازی با تربیت اخلاقی و دینی مورد تاکید مقام معظم رهبری، آموزش مفید و به کارگیری مشمولان متناسب با تحصیلات شان امکان پذیر است. بحمدالله در این موضوع گام های خوبی برداشته شده است.

  • توجه: یکی از گام های برداشته شده برای استفاده از تخصص و حرفه مشمولان در خدمت ایجاد طرح قدر است.

در نظر گرفتن حرفه مشمولان برای خدمت سربازی

ایشان در ادامه صحبت های خود گفت: سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در نظر دارد که علاوه بر تحصیلات، حرفه کسانی که مشمول خدمت مقدس سربازی می شوند را نیز در نظر بگیرد. بدین ترتیب مشمولان متناسب با حرفه شان در جای مناسبی مشغول به خدمت خواهند شود.

معاون هماهنگ کننده ناجا در راستای احقاق حقوق سربازان نیز گفت: سازمان نظام وظیفه در حال پیگیری برای احقاق حقوق سربازان است و این امر باید به درستی و در همین راستا صورت گیرد.

در پایان سردار نوری زاد به یکپارچه سازی سامانه ها اشاره کرد و گفت سامانه ها نباید فقط برای احضار و اعزام مشمول به کار گرفته شود و باید نیازمندی ها سازمان نظام وظیفه با یکپارچگی سامانه ها به خوبی رفع شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: