خدمات دفاتر پلیس + ۱۰ برای سربازی

4 3,011

در سال های اخیر سازمان نظام وظیفه سعی نموده تا پیگری امور سربازی برای مشمولان را راحت تر کند. یکی از گام های برداشته شده در این مسیر محول کردن انجام بخشی از کارهای مورد ارتباط با سربازی به دفاتر پلیس الکترونیک است که باعث کاهش رفت و آمد مشمولان به سازمان نظام وطیفه می شود.

به دلیل تعدد دفاتر پلیس + ۱۰، سهولت دسترسی به این دفاتر برای مشمولان و متقاضییان راحت تر است. یکی از پرسش های متداول مشمولان سربازی این است که برای پیگری چه اموری باید به دفتر پلیس + ۱۰ مراجعه کنند و چه اموری نیاز به مراجعه حضوری به سازمان نظام وظیفه دارد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

خدمات دفاتر پلیس + ۱۰ برای سربازی

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایرنا، رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی اظهار کرد: در حال حاضر خدماتی مانند اعزام به خارج از کشور، معافیت کفالت، معافیت تحصیلی، معافیت پزشکی و … در دفاتر پلیس + ۱۰ ارائه می شود. روال کار به این صورت است که ابتدا شهروندان درخواستشان را باید به این دفاتر ارائه کنند.

پس از بررسی درخواست متقاضی نوبت دهی انجام شده و پیگیری های بعدی از طریق پیامک و یا تلفن به متقاضی صورت می گیرد و جلساتی بعدی برای انجام بقیه کار مشخص می شود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

پر متقاضی ترین خدمات ارائه شده در دفاتر پلیس + ۱۰ برای سربازی

 سردار تقی مهری گفت: در دهه هشتاد بنا بر این شد که متقاضییان بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان نظام وظیفه خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند. در همین راستا ۱۰ نوع از خدمات مختلف در حوزه نظام وظیفه تعریف شد.

در حال حاضر شهروندان بیشتر برای معافیت تحصیلی به دفاتر الکترونیک پلیس + ۱۰ مراجعه می کنند. پس از معافیت تحصیلی، پیگیری کارهای مربوط به اعزام سربازی بیشترین سهم را در خدمات ازائه شده دارند. همچنین مراجعه برای اخذ انواع معافیت های سربازی مانند معافیت های پزشکی و معافیت های کفالت نیز دیگر خدمات پر کاربرد در دفاتر پلیس + ۱۰ است.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 4 تا
 1. امین :

  با سلام
  من دانشجو هستم و این ترم مقطع کارشناسی رو تموم کردم ولی هنوز مدرک را دریافت نکردم و هیچ تصویه ای با دانشگاه نکردم . آیا امکان خرید خدمت برای من نیز وجود دارد؟

  1. باران مشاوره :

   خیر خرید منقضی شده است.

 2. علیرضا۰۰۲ :

  سلام من دانشجو سال اول هستم میخوام انصراف بدم،از زمان انصراف چه قدر وقت دارم وارد دانشگاه جدید بشم یابرم سربازی؟؟؟؟؟

  1. باران مشاوره :

   از تاریخ انصراف یک سال مهلت داری.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025
تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: