طرح دانشگاه آزاد برای کاهش یا بخشودگی سربازی

0 1,149

نخبگانی که مشمول خدمت سربازی می شوند می توانند از تسهیلاتی همچون پروژه سربازی بهرمند شوند و بسته به نوع پروژه ای که انجام داده اند مدتی از سربازیشان کسر شود. علاوه بر این طرح دانشگاه آزاد قصد دارد تا با رایزنی های خود مدت بیشتری از سربازی نخبگان را کاهش دهد. در ادامه به جزئیات این خبر می پردازیم.

طرح دانشگاه آزاد برای کاهش یا بخشودگی سربازی

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری دانا، دانشگاه آزاد سعی دارد تا با ارائه طرح جدیدی سبب بخشودگی سربازی یا کاهش مدت نظام وظیفه شود. بنا بر گفته های مدیر تسهیلات و حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، در حال حاضر نفاهم نامه ای با نیروهای مسلح در دستور کار قرار گرفته است تا بخشش یا کاهش سربازی اعضای باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد میسر شود.

آیا کاهش سربازی اعضای نخبگان دانشگاه آزاد اجرایی شده است؟

آقای خاقانی در ادامه اظهار کرد: این طرح در سازمان ها و ارگان های دیگر در حال حاضر در حال اجرا شدن است اما تفاهم نامه دانشگاه آزاد با نیروهای مسلح فعلا در مرحله ابتدایی قرار دارد و هنوز به تصویب نرسیده است.

دانشگاه آزاد تمام سعی و تلاش خود را می کند تا این طرح اجرایی شود. کاهش یا بخشودگی سربازی اعضای باشگاه نخبگان و پژوهشگران دانشگاه آزاد هم به نفع اعضای باشگاه خواهد بود و هم به نفع سازمان ها. بدین ترتیب پروژه های سازمان ها توسط نخبه ها انجام می شود و نخبه ها و پژوهشگران نیز از تسهیلات سربازی برخوردار می شوند.

روند اخذ پروژه در صورت تصویب طرح کاهش سربازی دانشگاه آزاد

روند اجرا شدن این طرح بدین صورت است که ستاد نیروهای مسلح و یا سایر سازمان های وابسته طرح پژوهشی مورد نیازشان را در قالب یک فراخوان اعلام می کنند. اعضای باشگاه نخبگان و پژوهشگران دانشگاه آزاد می توانند با توجه به رشته تحصیلی و تخصص خود پروپوزالی را ارسال کنند. پس از بررسی پروپوزال و … پروژه انجام شده و کاهش سربازی یا بخشش به فرد اختصاص داده می شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: