فراخوان امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات برای اعزام دی ۹۹

0 232

دانشگاه قائنات دارای سه دانشکده مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی است. این دانشگاه با توجه به ظرفیت خود در پذیرش سرباز امریه از دانش آموختگان دانشگاهی برای خدمت سربازی دعوت به عمل آورده است. نیروهای دارای تخصص می توانند سربازی خود را در قالب امریه در بخش های مختلف این دانشگاه سپری کنند.

به این ترتیب تجربه کار عملی در کنار آموخته های تئوری می تواند در آینده راهگشای این افراد برای اشتغال سریعتر و مطمئن تر باشد.

جذب نیروی امریه در دانشگاه بزرگمهر قائنات برای اعزام دی ۹۹

به گزارش باران مشاوره به نقل از دانشگاه خبرگزاری، دانشگاه بزرگمهر قائنات، نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری را برای همکاری به عنوان نیروی امریه سربازی در دی ماه ۹۹ فرخوانده است.

اطلاعیه دانشگاه بزرگمهر قائنات مبنی بر پذیرش نیروهای امریه سربازی برای امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه های این دانشگاه منتشر شده است. به این منظور از نیروهای متخصص و دانش آموخته با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری استفاده خواهد شد.

ثبت نام امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات اعزام دی ۹۹

براساس این فراخوان مشمولانی که تمایل دارند دوره سربازی خود را در قالب نیروی پژوهش یار امریه سپری کنند، می توانند با داشتن برگه اعزام به خدمت ۱ دی ماه امسال از ۱ تا ۱۷ مهرماه در سایت امریه وزارت علوم به نشانی amriye.msrt.ir اقدام به ثبت نام کنند.

نتایج اولیه این ثبت نام به منظور تأیید یا رد درخواست متقاضیان، ۲۶ مهر مشخص می شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: