جذب امریه در مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری

0 691

معمولا فرصت پذیرش امریه سربازی برای فارغ التحصیلان برخی رشته های علوم انسانی مثل آینده پژوهی، مدیرت دولتی و … محدود است و فارغ التحصیلان این رشته ها برای پیدا کردن سازمان امریه گیر دوندگی زیادی می کنند. مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه کشور علاوه بر رشته های فوق در گرایش های دیگر نیز سرباز امریه می گیرد.

جذب امریه در مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری

به گزارش باران مشاوره مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه کشور قصد دارد برای تکمیل نیرو انسانی خود در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا سرباز امریه جذب نماید. این سازمان در برخی رشته های مقطع کارشناسی و برخی دیگر ارشد و دکترا پذیرش می کند.

رشته های تحصیلی مورد نیاز امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری امریه

رشته گرایشمقاطع تحصیلیتعداد مورد نیاز
اقتصادهمه گرایش هاکارشناسی ارشد، دکترا۳
آینده پژوهی_کارشناسی ارشد، دکترا۲
کامپیوترسخت افزارکارشناسی، کارشناسی ارشد۱
کامپیوترنرم افزارکارشناسی، کارشناسی ارشد۱
مکانیکسیالاتکارشناسی۱
مدیریت دولتیمنابع انسانیکارشناسی ارشد۱
مدیریت آموزشی_کارشناسی ارشد
علوم اجتماعیپژوهشگریکارشناسی ارشد۱
حقوقهمه گرایش هاکارشناسی ارشد، دکترا۱
محیط زیستهمه گرایش هاکارشناسی ارشد، دکترا۱

نحوه ثبت نام امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری امریه

کلیه متقاضییان باید ابتدا به سامانه مورد نظر رفته و بر روی دکمه شروع مجدد ثبت نام کلیک کنند.

راهنمای ثبت نام امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری | باران مشاوره 70703025 021

پس از کلیک بر روی “شروع ثبت نام” فرم زیر برای تان نمایش داده می شود. شما باید فرم زیر را با اطلاع دقیق تکمیل نمایید.

نحوه پذیرش امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری | باران مشاوره پس از تکمیل فرم بالا سامانه به شما کد رهگیری می دهد. این کد رهگیری به معنی پذیرش شما نیست و فقط از طریق آن می توانید روند درخواست امریه خود را دنبال کنید. پس از دریافت کد رهیگری قادر خواهید ب.د دیگر اطلاعات مثل رزومه و … را بارگزاری نمایید.

آدرس سامانه ثبت نام امریه

برای شروع ثبت نام بر روی لینک “ثبت نام امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری” کلیک کنید.

آدرس: خیابان استاد نجات اللهی، خیابان سپند، پلاک ۱۶

شماره تلفن: ۸۸۸۹۷۳۰۴ ۰۲۱

نحوه بروز رسانی رزومه برای امریه

در صورت نیاز به بروز رسانی اطلاعات رزومه، می توانید با ارسال پیام به پست الکترونیکی ir.dfrc@dfrc و درج کد رهگیری، درخواست خود را مطرح کنید تا دسترسی بروزرسانی و ویرایش اطلاعات به شما داده شود در ضمن مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری هیچ تعهدی مبنی بر استخدام شما ندارد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: