جذب امریه در مركز پژوهش های توسعه و آينده نگری

0 811

معمولا فرصت پذیرش امریه سربازی برای فارغ التحصیلان برخی رشته های علوم انسانی مثل آینده پژوهی، مدیرت دولتی و … محدود است و فارغ التحصیلان این رشته ها برای پیدا کردن سازمان امریه گیر دوندگی زیادی می کنند. مركز پژوهش های توسعه و آينده نگری سازمان برنامه و بودجه كشور علاوه بر رشته های فوق در گرایش های دیگر نیز سرباز امریه می گیرد.

جذب امریه در مركز پژوهش های توسعه و آينده نگری

به گزارش باران مشاوره مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري سازمان برنامه و بودجه كشور قصد دارد برای تکمیل نیرو انسانی خود در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا سرباز امریه جذب نماید. این سازمان در برخی رشته های مقطع کارشناسی و برخی دیگر ارشد و دکترا پذیرش می کند.

رشته های تحصیلی مورد نیاز امریه مركز پژوهش های توسعه و آينده نگری امریه

رشته گرایشمقاطع تحصیلیتعداد مورد نیاز
اقتصادهمه گرایش هاکارشناسی ارشد، دکترا3
آینده پژوهی_کارشناسی ارشد، دکترا2
کامپیوترسخت افزارکارشناسی، کارشناسی ارشد1
کامپیوترنرم افزارکارشناسی، کارشناسی ارشد1
مکانیکسیالاتکارشناسی1
مدیریت دولتیمنابع انسانیکارشناسی ارشد1
مدیریت آموزشی_کارشناسی ارشد
علوم اجتماعیپژوهشگریکارشناسی ارشد1
حقوقهمه گرایش هاکارشناسی ارشد، دکترا1
محیط زیستهمه گرایش هاکارشناسی ارشد، دکترا1

نحوه ثبت نام امریه مركز پژوهش های توسعه و آينده نگری امریه

کلیه متقاضییان باید ابتدا به سامانه مورد نظر رفته و بر روی دکمه شروع مجدد ثبت نام کلیک کنند.

راهنمای ثبت نام امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری | باران مشاوره 70703025 021

پس از کلیک بر روی “شروع ثبت نام” فرم زیر برای تان نمایش داده می شود. شما باید فرم زیر را با اطلاع دقیق تکمیل نمایید.

نحوه پذیرش امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری | باران مشاوره پس از تکمیل فرم بالا سامانه به شما کد رهگیری می دهد. این کد رهگیری به معنی پذیرش شما نیست و فقط از طریق آن می توانید روند درخواست امریه خود را دنبال کنید. پس از دریافت کد رهیگری قادر خواهید ب.د دیگر اطلاعات مثل رزومه و … را بارگزاری نمایید.

آدرس سامانه ثبت نام امریه

برای شروع ثبت نام بر روی لینک “ثبت نام امریه مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری” کلیک کنید.

آدرس: خیابان استاد نجات اللهی، خیابان سپند، پلاک 16

شماره تلفن: 88897304 021

نحوه بروز رسانی رزومه برای امریه

در صورت نياز به بروز رسانی اطلاعات رزومه، می توانيد با ارسال پيام به پست الكترونيكی ir.dfrc@dfrc و درج کد رهگیری، درخواست خود را مطرح کنید تا دسترسی بروزرسانی و ويرايش اطلاعات به شما داده شود در ضمن مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری هیچ تعهدی مبنی بر استخدام شما ندارد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: